• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Idzie nowe!

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/26996901.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/20431902.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/47280703.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/28457504.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/94394605.jpglink
Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie?

Easy Times wyprzedza Nowy Rok proponując kolejne „Nowe Nowości” – wśród nich dwa nowe hotele na Skalistej Wyspie, Sardynii. Widząc niebywałe  zainteresowanie tym zakątkiem na Morzu Śródziemnym, postanowiliśmy umożliwić Wam powroty w ten niezwykły rejon Włoch do nowych hoteli w nieco innych od dotychczasowej lokalizacjach.

Hotel Le Dune to trzy zabytkowe, XIX-wieczne, budynki, w których dawniej składowano srebro, położone na Costa Verde (Zielonym Wybrzeżu). Z niesamowitego patio, wyłożonego terakotą sprzed blisko trzech wieków, rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na morze i białą plażę.

Więcej...

Is Morus to z kolei miejsce wypełnione światłem, śródziemnomorska oaza spokoju i gościnności, oferująca niczym nieograniczony luksus, intymność, relaks i rozrywkę, lenistwo i aktywność… Słowem – każdy, kto szuka wypoczynku skomponowanego dokładnie dla niego, właśnie w Is Morus go znajdzie.

Więcej...

Oczywiście – jak zawsze – jakość każdego z oferowanych miejsc została przez nas dokładnie sprawdzona, Tobie pozostaje tylko spakować walizki i wyruszyć na Sardynię!