• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Przed-zimowa odnowa | Ocean Spokoju

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3933161.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/7327102.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4381883.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3822254.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/7041955.jpglink
Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie?

Spa  w hotelu Le Prince Maurice to wyjątkowe miejsce oferujące liczne zabiegi holistyczne, które wpływają zbawiennie zarówno urodę, jak i na zmęczone ciężką pracą myśli. W tym przepięknym, świeżo odnowionym resorcie na Oceanie Spokojnym zaznasz niezwykłych zabiegów medycyny ajurwedyjskiej, której specjalnością są masaże, łączące pradawną indyjską wiedzę medyczną z duchową mądrością tej kultury. Zwykło się wierzyć, że mają one wpływ nie tylko na zdrowie, ale i gwarantują długowieczność - ułatwiają trawienie i przyswajanie wartości odżywczych, pobudzają krążenie, usuwają stany zapalne, pozytywnie wpływają na układ odpornościowy oraz odblokowują kanały energetyczne dla lepszego przepływu energii witalnej.

Profesjonalny personel Spa oferuje liczne, niezwykłe zabiegi prestiżowej marki Sisley. Wśród oferty znaleźć można niezwykłe zabiegi aromaterapeutyczne z użyciem naturalnych olejków z nasion, ziół i kwiatów przenoszące w świat zmysłowej egzotyki - zadbaj o ciało i umysł wraz z doborowymi specjalistami i kosmetykami najwyższej jakości.

Więcej...