• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona główna Aktualności Przed-zimowa odnowa Świątynia dobrego samopoczucia

Przed-zimowa odnowa | Świątynia dobrego samopoczucia

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/265439lago_podstron01.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/368885lago_podstron02.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/750060lago_podstron03.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/837262lago_podstron04.jpglink

Podczas wizyty w Lido Palace w północnych Włoszech warto skupić się nie tylko na pięknych widokach – zwłaszcza późną jesienią. Właśnie teraz więcej czasu trzeba poświęcić swojemu ciału i duszy, a hotelowe SPA z jego unikalnymi połączeniami naturopatii i licznymi zabiegami, łączącymi tradycje europejskie ze wschodnimi gwarantuje wyciszenie, zdrowie i piękno.

Warto przyjrzeć się zwłaszcza szerokiej gamie masaży, od relaksacyjnych po energetyzujące oraz specjalistycznym zabiegom i poradom – zarówno zdrowotnym jak i kosmetycznym oraz psychologicznym. Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowo egzotyczne zabiegi – reiki oraz terapia dr Bacha, która wykorzystuje delikatne wibracje 38 kwiatów odkrytych i zbadanych przez twórcę metody. Ponadto SPA proponuje tzw. „ścieżki tematyczne” odzwierciedlające trasy kolei z czasów powstania hotelu czyli z końca XIX wieku, gdy Riva należała do Austro-Węgier. Można wybrać się w „podróż” m.in. do Wiednia (zachęcamy osoby z przesuszoną skórą) oraz Budapesztu (odnowa i odmładzanie). Każda „podróż” to mieszanka zabiegów wykorzystujących dobrodziejstwa masażu, pary, aromaterapii, wyciągów z mleka, orientalnych owoców i kwiatów.

Dla wielbicieli łaźni SPA przygotowało bogatą ofertę temperatur, zapachów, muzyki i gry świateł. Przygotuj się na relaks, jakiego do tej pory nie zaznało Twoje ciało!

Więcej...