• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona główna Aktualności Wiosenna odnowa nad Jeziorem Garda

Wiosenna odnowa nad Jeziorem Garda

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/66542601garda.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/75888702garda.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/81031603garda.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/68018504garda.jpglink

Wypad do spa. Brzmi banalnie? Z pewnością tak, bo wiele ośrodków odnowy to podobne do siebie, pozbawione wyrazu obiekty. My proponujemy wiosenną odnowę w hotelu położonym nad samym brzegiem Jeziora Garda. Relaks z widokiem na turkusową wodę jeziora,  malownicze szczyty gór i bujną zieleń wspaniale utrzymanego parku to propozycja dla najbardziej wymagających. Hotel Lido Palace wraz z centrum wellness z pewnością zadowoli amatorów usług najwyższej klasy. Dodajmy do tego wykwintną kuchnię szefa kolekcjonującego gwiazdki Michelina oraz elegancki włoski design hołdujący najnowszym światowym trendom i oto otrzymujemy doskonałą, kameralną przystań dla spragnionych regeneracji sił w niezobowiązującym otoczeniu.

Luksus wyboru

Świątynia dobrego samopoczucia - tak w skrócie należałoby określić spa Centoundici, nawiązujące swą nazwą do 111 lat istnienia hotelu. Jego unikalne propozycje to połączenie naturopatii i zabiegów wykorzystujących zarówno tradycje europejskie, jak i wschodnie. W zależności od naszych potrzeb poddajmy się masażowi relaksacyjnemu lub wprost przeciwnie – energetyzującemu. Wśród propozycji spa znajdują się także specjalne zabiegi i porady dla osób zmagających się z problemami kostnymi oraz porady dotyczące sposobów dbania o swoje ciało i psychikę. Wśród szczególnie egzotycznych propozycji warto wymienić reiki i terapię dr Bacha, wykorzystującą delikatne wibracje 38 kwiatów odkrytych i zbadanych przez twórcę metody. Jest to bardzo łagodna, odpowiednia dla osób w każdym wieku sesja, dobroczynnie wpływająca na nasz ogólny stan i samopoczucie.

Niezwykłe podróże

Spa przygotowało także tzw. „ścieżki tematyczne” odzwierciedlające trasy kolei z czasów powstania hotelu czyli z końca XIX wieku, gdy Riva należała do Austro-Węgier. Podczas „podróży” do Wiednia osoby cierpiące z powodu zbyt suchej skóry zakosztują nawilżających dobrodziejstw mleka, miodu,  gorącej pary, odżywczych kąpieli i relaksujących masaży.  Odnowa i odmładzanie dokona się na trasie do Budapesztu. Wówczas też nasza skóra zostanie pozbawiona toksyn i odżywiona wyciągami z migdałów i cytrusów. Istambuł to z kolei destynacja dla par. Wyrafinowana, orientalna propozycja przesycona aromatami i bogatymi doznaniami. Wszystkie podróże odbywają się w dużym, niezwykle luksusowym apartamencie spa.

Ciepło, cieplej, gorąco

Skorzystajmy także z bogatej oferty łaźni. W pierwszej z nich, łaźni tepid (od tepidarium: w starożytnych termach rzymskich ogrzewana podłogowo sala do wypoczynku z ciepłą wodą) temperatura powietrza sięga 39 stopni Celsjusza. W łaźni temperatura naszego ciała stopniowo i łagodnie podnosi się, podczas gdy w tle dobiega nas łagodna, wyciszająca muzyka, a światła w kabinie zmieniają kolory.


więcej...