• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zjednoczenie ciała i umysłu | Zmysłowa podróż

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9828511.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4428782.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4618183.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/8954844.jpglink
Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie?

Sześciogwiazdkowy hotel Lemuria na jednej z wysp Seszeli – Praslin, jest miejscem, w którym znajdziemy Shiseido SPA – miejsce głębokiego wyciszenia i wyjątkowej regeneracji. Zabiegi wykonywane w tutejszym SPA to unikalne połączenie technik relaksacyjnych z całego świata, od szwedzkiego masażu, przez hydroterapię, po indyjską ajurwedę.

Szczególnie warte polecenia są ekskluzywne zabiegi Qi z użyciem gorących ręczników i kosmetyków z najwyższej półki. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zabiegi na twarz czy na ciało, pomiędzy poszczególnymi, indywidualnie dobranymi rytuałami pielęgnowana część ciała zostanie okryta gorącymi, mokrymi płótnami, które wspomogą procesy relaksacji i wpłyną na szybsze wchłanianie drogocennych komponentów.

Wycisz się podczas sesji jogi, zadbaj o swoje ciało na aerobiku, a medytując uspokój myśli– wszystko to pod okiem wykwalifikowanych trenerów, którzy pomogą Ci jak najpełniej skorzystać z poszczególnych zajęć.

Strzecha SPA Lemuria, zanurzona pośród kołyszących się palm i strzelistych bambusów to prawdziwa oaza spokoju, w której Twoje ciało i umysł oddadzą się całkowitemu zapomnieniu...

Więcej...