• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zjednoczenie ciała i umysłu | Spotkanie z medycyną naturalną

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/8054511.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/2937132.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9276473.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4262434.jpglink
Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic

Czasy, w których odbudowanie zdrowia fizycznego kojarzyło się z wyjazdem do nudnego sanatorium dawno minęły! Teraz możesz skorzystać z usług światowej sławy specjalistów w przepięknej toskańskiej scenerii.

Przyjeżdżając do Castel Monastero ciężko będzie Ci ukryć zdziwienie. W dwóch pięknych, klasycznych, wiejskich budynkach kryje się 1000 m2 niezwykłego, ekskluzywnego SPA, proponującego imponujący wachlarz zabiegów – zarówno tych, które zapewnią Ci nieskazitelną cerę, jak i tych, które sprawią, że doznasz głębokiego relaksu, a również takich, które wpłyną na Twoje zdrowie. Ponadto zostaną Ci zaproponowane rozwiązania umożliwiające osiągnięcie lub utrzymanie idealnej wagi.

SPA w Castel Monastero może się też pochwalić niezwykłym gościem – dr. Ali, który, wraz ze swoją świtą, odwiedza to wyjątkowe miejsce co weekend. Światowej sławy specjalista medycyny ajurwedyjskiej i naturopatii leczy nie tylko wielkich tego świata (m.in. księcia Karola, Micheala Douglasa i Claudii Schiffer) - zdiagnozuje także Twoje problemy zdrowotne i zaaplikuje odpowiednie zabiegi.

Poczuj się jak gwiazda i zadbaj o siebie w prawdziwie VIP-owskim stylu !

Więcej...