• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zjednoczenie ciała i umysłu | Tajemnice Ajurwedy

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/7152261.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/4703192.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/6607773.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/9590204.jpglink

Na Oceanie Spokojnym znajdziesz prawdziwą oazę ciszy i ukojenia - Spa de Constance w hotelu Le Prince Maurice. To wyjątkowe miejsce proponuje bogatą ofertę zabiegów holistycznych, gwarantujących piękno i odprężenie, na jakie zasługujesz.

Ajurweda to termin tłumaczony jako „wiedza o życiu” i używany do określania indyjskiego pradawnego systemu medycznego, który zajmuje się zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym. Zwykło się wierzyć, że masaż ajurwedyjski jest niezbędny, ponieważgwarantuje zdrowie i długowieczność, wpływając korzystnie nie tylko na ciało, ale i na duszę. Ułatwia trawienie i przyswajanie wartości odżywczych, pobudza krążenie, usuwa stany zapalne, pozytywnie wpływa na układ odpornościowy oraz odblokowuje kanały energetyczne dla lepszego przepływu energii witalnej.

Profesjonalny personel Spa de Constance wraz ze znaną marką Sisley zaprasza na niezwykłe zabiegi aromaterapeutyczne połączone z masażami ajurwedy, które przeniosą Cię w świat zmysłowej egzotyki. Doceń walory prestiżowych kosmetyków, tworzonych z wyjątkową dbałością i wykorzystaniem najlepszej jakości olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych, rytmicznego masażu i tajemnic wielowiekowej medycyny.

Przenieś się myślami w zacisze hotelowego SPA lub wybranego przez Ciebie domku i poczuj, jak ciepły, sezamowy olej opływa Twoje plecy, jak doświadczasz  dobrodziejstw masażu, idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb. Jak ciepłe, pachnące ziołami krople olejków spływają na Twoje czoło, aby głęboko zrelaksować układ nerwowy i zrównoważyć Prana vata – doszę: bioenerigę  sprawującą kontrolę nad umysłem….

Więcej...