• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Antigua | Carlisle Bay

You need to upgrade your Flash Player

Położony na zachwycającej plaży, wtopiony w bujną zieleń tropikalnych lasów Carlisle Bay, to siostrzany hotel londyńskiego kultowego i designerskiego One Aldwych. Jego właściciel i współtwórca, Gordon Campbell Gray przyznaje, że tym, co najbardziej go urzekło, podczas tworzenia Carlisle Bay był urok i magia ludzi Karaibów. Dziś ta magia udziela się miejscu, które stworzył, a ci, których na Antiguę przyciągnęła sława Carlisle Bay, mają okazję sami poznać pogodnych, cieszących się życiem i inspirujących wyspiarzy.

Hotel oferuje szyk i nowoczesny luksus w każdym swoim zakątku, także na plaży. Na zasłużony zachwyt gości pracują: nowoczesny design, oryginalne dzieła sztuki i artystyczne fotografie autorstwa londyńskiego artysty, prywatna sala kinowa wyposażona w skórzane włoskie fotele, uderzająco piękna biblioteka z doskonałą kolekcją książek, wyjątkowe restauracje, spa, a także gift shop oferujący wyselekcjonowane, ekskluzywne drobiazgi i pamiątki.

Carlisle Bay to świątynia detali. Nowoczesne wnętrza projektu duetu Mary Fox Linton – Gordon Campbell Gray udekorowano tu odcieniami lawendy, morskiego błękitu oraz cyjanu. Delikatne zasłony z tajskiego jedwabiu są dziełem kolejnego z uznanych designerów. Przybory toaletowe marki Living Nature stworzono wyłącznie z najwyższej jakości produktów naturalnych. Niezwykle dopracowane ogrody okalające hotel powstały przy współpracy projektantów londyńskich i nowojorskich. The Sunday Times w pełni zasłużenie określił Carlisle Bay mianem pierwszego karaibskiego design hotelu XXI wieku. Ceny wakakcji.


logo_easy_times