• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Grenada | LaLuna | Apartamenty

You need to upgrade your Flash Player

Położone tuż przy plaży i na schodzących ku niej wzgórzach, 1- i 2-pokojoweprywatne domki zaprojektowano na planie otwartym, tak aby ich goście mogli w pełni nasycić się roztaczającymi się wokół widokami. W przestronnych i urządzonych ze smakiem sypialniach ustawiono wielkie łoża rodem z Bali, usytuowane na wprost szerokiej werandy. Dzięki sporym rozmiarom, weranda służyć może za zewnętrzny salon – salon, w którym unosi się egzotyczna woń frangipani, i w którym możesz zrelaksować się we własnym baseniku. Wszystkie domki posiadają telewizję satelitarną, internet bezprzewodowy oraz klimatyzację wspomaganą przez wentylatory.

Laluna proponuje gościom pobyt w luksusowych domach położonych na samej plaży, kilkanaście metrów od linii brzegu, a także w położonych na wzgórzu nad plażą domach wolnostojących i apartamentach. Bez względu na to, na którą lokalizację się zdecydujemy, zawsze jesteśmy najwyżej kilkadziesiąt metrów od zjawiskowej plaży i morza.

Ze wspaniałymi widokami nie musimy się rozstawać idąc do łazienki, te bowiem zaprojektowano na świeżym powietrzu. A czyż można sobie wyobrazić większy luksus aniżeli orzeźwiający prysznic z widokiem na tropikalne morze? Laluna taki luksus oferuje. W tym ekskluzywnym miejscu doświadczyć można także dobrodziejstw oferowanych przez wyjątkowe kosmetyki pielęgnacyjne, stworzone specjalnie dla Laluny przez Hortus Fratris – markę założoną przez mnichów z klasztoru położonego we włoskich Alpach. Do otwartych łazienek zaglądają małe przyjazne jaszczurki , które stanowią o swoistym kolorycie tego miejsca. Dokładny opis apartamentów tutaj. Ceny wakacji

pokojeiaprtLaLuna2pokojeiaprtLaLun4pokojeiaprtLaLuna1