• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Grenada | LaLuna | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Położona na południowowschodnim krańcu Grenady Laluna, otoczona jest szmaragdowymi wzgórzami i dziewiczymi plażami kuszącymi białym, delikatnym piaskiem. Na prywatnej, zamkniętej w naturalny sposób przez skały plaży hotelu, możemy rozkoszować się słońcem na wygodnych szezlongach lub schronić w cieniu pawilonu albo w wodach gustownego hotelowego basenu, chłodząc się napojami z tutejszego baru.

Kryształowe, przejrzyste wody otaczające Lalunę zapraszają do uprawiania wszelkich sportów wodnych, od popularnego tu snorkelingu, przez kajakarstwo czy wędkarstwo. Miłośnikom aktywnego spędzania czasu spodobają się także pozostałe propozycje ośrodka, a wśród nich możliwość wypożyczenia rowerów górskich, gra w tenisa  i w golfa, wspinaczka czy wreszcie zwiedzanie wyspy. Czegokolwiek zapragną spróbować goście Laluny, zostanie zaaranżowane przez miłą i przyjazną obsługę hotelu.

The Sanctuary – Sanktuarium. Takim mianem określa się tu centrum benessere, na które składają się: niezwykłe azjatyckie spa, pawilon do jogi oraz ogród organiczny. Wśród propozycji spa, uznawanego za ustanawiające nowe standardy z zakresu zabiegów zdrowotnych i upiększających, znajdziemy kuracje na twarz i ciało oraz masaże: indonezyjski, balijski, tatami, śródziemnomorski i wykonywany gorącymi kamieniami. Pawilon do jogi, położony w dyskretnym miejscu przy plaży, oferuje wspaniały widok na ocean. Prowadzone tu codzienne sesje łączą elementy Hatha, Vinyasa i Kundalini Yoga. Ceny wakacji