• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Malediwy | Halaveli | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Oprócz nieziemskiego położenia Halaveli Resort oferuje kilka przemiłych udogodnień. Amatorzy podwodnych atrakcji ucieszą się na wieść, że istnieje opcja zrobienia kursów nurkowania od poziomu podstawowego począwszy, skończywszy na stopniu instruktora. Mniej zapalonym sportowcom oraz tym, którzy znudzą się najwspanialszym morzem świata, hotel proponuje basen, usytuowany między główną restauracją a przylegającym do niej barem. Kuszą też dwa butiki - jeden z biżuterią, drugi z ekskluzywną odzieżą.

Osoby potrzebujące permanentnego kontaktu z resztą świata uspokoi wiadomość, że hotel zadbał o Courtesy Lounge, posiadający pełny dostęp do wszystkich mediów oraz bibliotekę. Nie obędzie się tu także bez nocnych szaleństw - wyśmienity DJ zaserwuje nam co wieczór najświeższe klubowe brzmienia.

Ponieważ okolica słynie z tańca i muzyki, warto zwrócić uwagę na miejscowych artystów, specjalizujących się w trzech muzycznych odmianach: Bodu Beru o korzeniach afrykańskich, Thaara z bliskowschodnim rodowodem, a także Bandiya Jehun  - o silnych wpływach zachodniej muzyki pop. Mieszkańcy Malediwów chwaleni są na świecie również i za rękodzieło. Okolice Hukuru Miskiiy wsławiły się swoimi rzeźbami w koralu, uznanie budzą tkane maty i dzieła kaligrafów udostępnione turystom w miejscowych meczetach. Miłośnicy orientalnej historii nie mogą obejść się jednak bez wycieczki na atole Haa DHaalu oraz Shaviyani, gdzie znajdują się ruiny bardzo starych meczetów. Oprócz tego oko ucieszy spora ilość maleńkich buddyjskich świątyń.

Kuda Club został stworzony z myślą o dzieciach. Wykwalifikowany personel dziecięcego klubiku pomoże odkryć maluchom magię Malediwów poprzez zabawy integrujące wielokulturowe towarzystwo. W programie zajęcia, które z pewnością przełamią barierę językową: tworzenie zamków z piasku, posyłanie życzeń balonem do nieba oraz wspólne podziwianie gwiazd. Nasze kilkuletnie pociechy długo jeszcze będą opowiadać o swoich przygodach po powrocie z wakacji. Naturalnie, menu dziecięce dostępne jest na terenie całego ośrodka.

Ceny wakacji.