• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Malediwy | Island Hideaway | Restauracje

You need to upgrade your Flash Player

Dwie restauracje i dwa bary dbają o podniebienia gości Island Hideaway. Szef restauracji Matheefaru pozostaje do całkowitej dyspozycji gości przez całą dobę. Cokolwiek zamarzy się nam, o jakiejkolwiek porze dnia i nocy, ten mistrz sztuki kulinarnej jest gotów przygotować specjalnie dla nas skomponowane danie. Możemy oczywiście skorzystać także z jego sugestii odnośnie idealnych dla nas dań z ustalonego menu. W tej nastrojowej restauracji, o podłodze z koralowego piasku, spróbujemy dań kuchni międzynarodowej oraz malediwskiej,  a więc opartej w głównej mierze na rybach, ale w nowoczesnym wydaniu.

Zawieszona nad wodą restauracja Gaafushi proponuje dania kuchni azjatyckiej oraz owoce morza. Wielbiciele kuchni japońskiej z pewnością ucieszą się z informacji, że także w Island Hideaway schlebia się ich gustom kulinarnym. Restauracje zaprojektowano tak, aby ich goście mogli podziwiać piękno oceanu rozciągające się prze ich oczami.

W Meeru Bar możemy zrelaksować się po pełnym wrażeń dniu, kosztując egzotycznych drinków i przekąsek. Ten położony na plaży bar słynie z widowiskowego sklepienia sufitu, przypominającego konstrukcję łodzi. Tarasy baru rozciągają się ponad wodą stwarzając doskonałą okazję do podziwiania zachodów słońca. Podobne widoki zaoferuje Pool Bar, czyli główna restauracja, serwująca szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej oraz potraw z grilla.

Ceny wakacji.