• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Malediwy | Moofushi | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Po intensywnym wieczorze warto poddać się regeneracyjnym zabiegom. Nadwodne SPA oprócz klasycznych zabiegów uzdrawiających i upiększających zachęca również do czerpania z mądrości jogi. Gabinety pielęgnacyjne korzystają z formuły, która zapewnia relaks i oczyszczenie, w oparciu o tradycję i doświadczenie ośrodka.

Ponieważ Atole Południowe znane są z oszałamiających podwodnych widoków, warto wybrać się na specjalną wyprawę, by podziwiać żółwie i ławice bajecznie kolorowych ryb, a także rzadko spotykane ryby kolczaste. A jeśli apartament inspirowany stylem Robinsona Crusoe rozbudzi apetyt na więcej, warto zainwestować czas, żeby przeżyć jednodniową przygodę na bezludnej wyspie. Opcja ta dostarcza niezapomnianych przeżyć i spełnienia awanturniczych fantazj! To świetna propozycja dla ludzi żądnych przygody oraz romantyków, którzy pragną zniknąć na jeden dzień w zaciszu palm, wraz z ukochaną osobą. Satysfakcja również czeka na tych, którzy marzą o nurkowaniu z delfinami i nocnym połowie ryb.

Eksplorując teren poza ośrodkiem należy zwrócić uwagę na piękne sarongi oraz smakołyki, wyrabiane przez miejscową ludność. Pamiętajmy jednak, aby uszanować muzułmańską obyczajowość, dominującą na archipelagu.

Ceny wakacji.