• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mauritius | Belle Mare Plage | Apartamenty i wille

You need to upgrade your Flash Player

Wszystkie tutejsze apartamenty i wille stworzono z użyciem drewna i marmuru, wszystkie też posiadają balkon lub wygodnie umeblowany taras.

Prestige Rooms usytuowane zostały w południowym skrzydle Belle Mare Plage. To strefa pomyślana dla rodzin lub grup przyjaciół. Osobom planującym wypoczynek w większej grupie zapewniono możliwość łączenia apartamentów. Junior Suites w północnym skrzydle oferują widok bezpośrednio na ocean lub nabrzeże oraz sypialnie z ekskluzywnym dekorem. W razie potrzeby apartamenty typu Deluxe Suites można powiększyć o powierzchnię Prestige Rooms. Deluxe Suites posiadają ponadto wydzielony salon i wspaniały widok na ocean.

Belle Mare Plage to także wyrafinowane wille, o których gości dba odrębny personel. Wille zapewniają pełną intymność, a każda z nich posiada prywatny podgrzewany basen oraz oddzielny dziedziniec. Rozważając zamieszkanie w willi, będziemy wybierać między bezpośrednim kontaktem z plażą, a cudowną panoramą, którą roztacza tropikalna roślinność ogrodu. Najbardziej wyszukana z willi, nie bez przyczyny nosząca miano Presidential Villa, zbudowana została bezpośrednio na prywatnej plaży. Posiada ona aż trzy sypialnie, wydzieloną część bawialną, prywatny, rozległy ogród i takiż basen. Jest to wspaniałe, przestronne miejsce, które z pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających gości..

Ceny wakacji.