• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mauritius | Belle Mare Plage | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Prawdziwe piękno bierze się z równowagi między ciałem a umysłem - to filozofia Shiseido. Dlatego wizyta w spa należącym do Belle Mare Plage będzie przeżyciem z gatunku holistycznych. W międzyczasie nasze dzieci spędzą wesołe chwile w Kakoo Club - klubiku dla najmłodszych, który oferuje przemyślaną przestrzeń do zabaw. Mamy będą również zadowolone z faktu, iż każde pomieszczenie mieszkalne hotelu przystosowane jest do obecności małych dzieci.

Pola golfowe Belle Mare Plage to legenda. Tak też nazywa się jedno z nich. Legend, pole zaprojektowane przez południowoafrykańskiego czempiona, Hugh Baiocchi, jest ukoronowaniem wszystkich wyobrażeń na temat tego, co może dać graczom pole golfowe. Każdy z dołków posiada odmienną charakterystykę. Znakomite fairwaye umiejscowione są w sercu lasu, prowadząc do kulminacji na całkiem nowych greenach stworzonych zgodnie ze specyfikacjami USPGA. Tiff Dwarf zapewnia najlepszą z możliwych powierzchni. Poczyniono także starania, aby jak najlepiej wyeksponować naturalne piękno ustronia odwiedzanego przez sarny.

Links to pole wybudowane w 2002 według projektu Rodneya Wrighta oraz Petera Allisa, na fali popularności pola Legend. Położone za klubem golfowym skierowanym w stronę zachodu słońca, pole posiada strefę treningową. Na obu polach możemy pobierać nauki gry w golfa.

Od 1994 co roku odbywa się tu międzynarodowy turniej golfowy Mauritius Open, pod patronatem PGA.

Jednak nie samym golfem żyje świat. Laguna, otoczona ochronną powierzchnią rafy koralowej, stwarza idealną przestrzeń do uprawy wszelkich sportów wodnych - najszczęśliwsi będą pływacy i entuzjaści nurkowania, można też zaplanować sobie ekscytujące wyprawy wodne. W grę wchodzą nie tylko standardowe rozrywki eksplorujące możliwości oceanu - możemy zażyczyć sobie naprawdę wyjątkową atrakcję, dopasowaną tylko i wyłącznie do naszych potrzeb.  Belle Mare Plage proponuje także cztery  podgrzewane baseny - szczególnie przydatne porą chłodniejszą.

Centrum Palm Beach Boutiques umiejscowione jest naprzeciw głównego wejścia do hotelu. To eldorado dla kochających zakupy. Niepodobna wyjechać z Mauritiusa, nie odwiedziwszy sklepów z lokalnym rękodziełem, czy też wyrobami kosmetycznymi. Jednak specjalność Palm Beach Boutiques to luksusowa odzież i biżuteria oraz akcesoria plażowe dla bardzo wymagających klientów.

Uwadze osób, które pragną połączyć wypoczynek z biznesem, Belle Mare Plage poleca salę konferencyjną, zdolną pomieścić do stu osób. Przejaw troski o wygodę i odprężenie uczestników biznesowych spotkań stanowi przestronny, specjalnie wydzielony taras, który uprzyjemni niejedną przerwę na kawę.

We wschodniej części wyspy znajduje się L’aventure du Sucre, zrekonstruowana cukrownia z oryginalnym wyposażeniem. Ekspozycja zgłębia historię uprawy trzciny cukrowej oraz ilustruje proces produkcji w oparciu o historię Mauritiusa. W Mahebourg, na północno-wschodnim wybrzeżu warto odwiedzić także Muzeum Dziejów Floty Morskiej.

Ceny wakacji.