• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mauritius | Belle Mare Plage | Restauracje

You need to upgrade your Flash Player

W Belle Mare Plage celebruje się każdy posiłek. Ponieważ hotel posiada kilka restauracji, codzienność przeistoczy się tu w kulinarne święto.

Główna restauracja, La Citronnelle, z widokiem na plażę i basen, każdego dnia proponuje inny bufet tematyczny. Wśród ulubionych wariacji należy wymienić tropikalną, włoską, grillowaną oraz morskie specjały z nutką maurytyjskiej, korzennej specyfiki. Niewielka ilość stolików stwarza nastrój intymności, a dziecięcy kącik zabaw z wykwalifikowaną opieką sprawi, że nasze dzieci będą odwiedzać to miejsce z entuzjazmem.

Blue Penny Cafe oferuje kosmopolityczne menu w ekskluzywnej, niezwykle czarującej aranżacji. Miejsce to polecane jest szczególnie znawcom wina oraz amatorom wybornych cygar. La Spiaggia, umiejscowiona przy rejonie willowym hotelu, specjalizuje się z kolei w daniach inspirowanych włoskimi, jednakże z wyraźnymi regionalnymi wpływami.

The Deer Hunter to miejsce, które zainteresuje szczególnie graczy w golfa, a to z uwagi na położenie gwarantujące widok na soczystą zieleń pola. Dla pozostałych gości lokalu nie lada atrakcją będzie widok jeleni, spacerujących swobodnie wieczorami po polu, tuż przy restauracji. The Swing, restauracja znajdująca się w Links Golf Club to doskonałe miejsce na lunch. Z lokalu tego roztacza się niesłychana perspektywa, ukazująca słynne pole golfowe i jego otoczenie.

Indigo Beach, położona nad samym brzegiem oceanu daje nam niezapomniany widok na lagunę. Kuchnia szczyci się wieczorkami tematycznymi, zaś szczególną atencją darzy się tu dania z homara. Wyborem mniej zobowiązującym będzie La Kaze z bufetem pełnym przekąsek i słodkości, spożywanych  z widokiem na panoramę oceanu.

W barach Belle Mare Plage toczy się życie towarzyskie ośrodka. Cocktail Bar, znajdujący się w głównym budynku hotelu, to idealne miejsce dla lubiących taniec i muzykę na żywo. Z kolei punktem spotkań golfistów jest Deer Hunter Bar, skąd przy odrobinie szczęścia można wypatrzyć jelenie, zbierającą się przy sadzawce wśród zieleni. Spiaggia Bar to coś dla miłośników koktajlowego szaleństwa, jako że miejsce to słynie z wybornych drinków. Plażowiczom polecany jest Indigo Beach, który zapewnia bardzo niezobowiązującą atmosferę w sąsiedztwie basenów, a Swing Bar - wybór entuzjastów Links Golf Club - specjalizuje się w szkockiej. Jest jeszcze La Kaze - tuż obok Prestige Rooms.

Ceny wakacji.