• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mauritius | Le Prince Maurice | Apartamenty i wille

You need to upgrade your Flash Player

Dominantę wystroju wnętrz Le Prince Maurice budują drewno, kamień i słomiane elementy, harmonijnie stapiające się w jedność z otoczeniem. Wykorzystanie tych surowców oraz użycie masywnych drewnianych mebli, nadaje hotelowi ton wyrafinowanej, kolonialnej elegancji.

Kryte strzechą Junior Suites posiadają taras lub balkon. Te z widokiem na naturalny rezerwat ryb są osadzone na palach. Do wyboru jest też inna opcja, pozwalająca podziwiać panoramę tropikalnego ogrodu z oceanem w tle. To idealne rozwiązanie dla par, ale i rodzin, gdyż istnieje możliwość łączenia apartamentów.

Senior Villas gwarantują bezpośredni dostęp do plaży i prywatny, podgrzewany basen. Również i w tym przypadku można wybrać widok na rezerwat. Oprócz standardowych udogodnień, Senior Villas oferują przyjemność brania kąpieli na tarasie.

Gdy marzy się nam wyjątkowo duża przestrzeń i odosobnienie, powinniśmy zdecydować się  na Princely Suite. Umiejscowiona na samej plaży, rezydencja ta zapewnia prywatność, a także przyjemność płynącą z posiadania trzech tarasów. Jest to opcja dla sporej rodziny lub większej grupy osób, jako że Princely Suite stanowi połączenie dwóch Junior Suites z apartamentem typu Senior. Rezydencja dysponuje również własnym zapleczem kuchennym oraz dwoma prywatnymi basenami.

Ceny wakacji.