• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mauritius | Le Prince Maurice | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Nie zapomnijmy odwiedzić spektakularnego spa, firmowanego przez prestiżową markę Guerlain. Gdy będziemy oddawać się rozleniwiającym zabiegom w świątyni relaksu, naszymi pociechami zajmie się klubik dla dzieci Les Petits Princes, który słynie z organizowania czasu dla międzynarodowego, kilkuletniego towarzystwa.

Le Prince Maurice oferuje również Anthurium Lounge -  przestrzeń biznesową, wyposażoną we wszelaki sprzęt audiowizualny. Znajduje się tu także przepięknie umeblowana biblioteka oraz bezcłowe butiki z ekskluzywną odzieżą, biżuterią i kosmetykami. Wśród nich znajdziemy oczywiście sklep Guerlain.

Mauritius stanowi raj dla miłośników wszelkich sportów wodnych - nurkowania, windsurfingu, jazdy na nartach wodnych, kajakarstwa i wiele innych mniej lub bardziej egzotycznych dyscyplin.

Poza przyjemnościami oferowanymi przez bliskość oceanu, do dyspozycji gości hotelowych jest także podgrzewany basen, klimatyzowany kort do squasha, kort tenisowy i w pełni wyposażona siłownia. Instruktorzy fitness w każdej chwili gotowi są asystować nam i wspierać doświadczeniem. Istnieje także możliwość pobierania lekcji gry w tenisa i golfa. Amatorzy tej drugiej dyscypliny mogą korzystać z dwóch nieodległych 18-dołkowych pól golfowych: The Legend i The Link, należących do siostrzanego hotelu Belle Mare Plage. Oba stworzone zostały przez sławnych projektantów i oba zachwycają spektakularną lokalizacją.

W Le Prince Maurice możemy także wypożyczyć samochód i wyruszyć w bezpieczną, ale i pełną przygód oraz magii podróż po wyspie. Poza masywnym pasmem górskim podkreślonym dramaturgią wodospadów i stanowiącym niezwykły kontrast dla idyllicznych plaż, jednym z miejsc wartych polecenia jest najstarszy na południowej półkuli ogród botaniczny Pampelmousses. Do jego najcenniejszych skarbów należą palmy o nazwie Talipot, kwitnące raz na sześćdziesiąt lat. Jeśli zechcemy zobaczyć hodowlę krokodyli i żółwi, jedźmy na farmę “La Vanille”. Nie do pominięcia są też kolorowe ziemie Chamarel, rejs na Ile aux Cerfes czy rezerwat ptactwa Casela.   

Warto zakupić korzenny rum trzcinowy, powstający z trzciny rosnącej na tutejszych plantacjach. Nie lada gratką będzie też pokaz tańca sega, który w XVIII wieku na Mauritius przywieźli afrykańscy niewolnicy.

Ceny wakacji.