• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mauritius | Sankhara Villas | Wille

You need to upgrade your Flash Player

Posiadłość oferuje do wyboru dwie wille o nazwach: Tiara i Almira.

Tiara, większa z willi, o łącznej powierzchni 550 m2 posiada aż pięć sypialni z łazienkami, ogromną jadalnię i salon, dwie kuchnie, pokój telewizyjny, łaźnię turecką oraz liczne tarasy wychodzące na ocean i basen. Goście mają także do dyspozycji prywatny ogród położony tuż przy plaży. Willa ta łączy elegancką prostotę z wysublimowaniem dekoracji utrzymanych w stylu balijskiego zen. Wspaniale toczone elementy drewniane, szlachetne materiały, miękkie kolory, naturalne światło – wszystko to komponuje się w gustowną, szykowną całość.

Almira to willa o powierzchni 430 m2 z położonym na plaży tarasem i ogrodem. Posiada trzy sypialnie, urządzone w stylu łączącym elementy balijskie i marokańskie oraz w pełni urządzoną, luksusową kuchnia. To miejsce przesiąknięte ciepłymi odcieniami, w których grają ze sobą fantazja i zmysłowość.

Mieszkańcy obu willi mają do dyspozycji własny podgrzewany kwarcytowy basen z jacuzzi oraz zewnętrzne prysznice, pozwalające zażywać orzeźwiającej kąpieli w bezpośrednim otoczeniu tutejszej przyrody.

Ceny wakacji.