• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona główna Egzotyka Seszele Lemuria Apartamenty i wille

Praslin | Lemuria | Apartamenty i wille

You need to upgrade your Flash Player

Na powierzchni ponad 100 hektarów wzniesiono 96 apartamentów i 9 domów z widokiem na Ocean Indyjski. Każdy z nich otacza dyskretny, stwarzający cień i intymny nastrój ogród. Do brzegu jedyne 15 metrów.

Junior Suites to propozycja dla entuzjastów luksusowego minimalizmu. Kryte liśćmi palmowymi apartamenty stanowią staranną kompozycję przestrzenną, wyposażoną w taras i prywatną część jadalną. Senior Suites to obietnica przestronności. Jednak prawdziwie imponujący metraż stwarzają dopiero dwupokojowe wille, których sypialnie mają bezpośredni dostęp do ogrodu i plaży. Salon oferuje strefę relaksu, a część jadalną otacza prywatny basen. Każdą z tych willi opiekuje się majordomus, którego obowiązkiem jest zadbać o to, aby był to nasz najlepszy w życiu wypoczynek. Wille to idealne rozwiązanie dla rodzin lub dla par, szukających szczególnych wrażeń.

Przepych jak ze snów czeka na nas w Presidential Villa, która jest właściwie prywatnym hotelem. Prawdopodobnie na całym Oceanie Indyjskim, a być może i na świecie nie ma drugiej takiej hotelowej rezydencji. Dlatego nikogo nie powinna zdziwić obecność służby i ochrony oraz niezliczone udogodnienia, wśród których na szczególną uwagę zasługuje trzypoziomowy basen połączony z prywatną plażą, jacuzzi na tarasie oraz w pełni wyposażone biuro z oryginalną atrakcją w postaci podwodnego okna.

Ceny wakacji.