• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Praslin | Lemuria | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Wyciszenia na głębszym poziomie poszukajmy w gabinetach Shiseido Spa. Dostępna jest tu znana w elitarnych kręgach metoda “Qi” z użyciem oshiboris - gorących ręczników. Po takim przeżyciu możemy udać się prosto na butikowe zakupy.

Przyroda stwarza wspaniałe warunki do nurkowania, które może być połączone z połowem ryb. Lemuria Resort zachęca do pobierania lekcji golfa, tenisa, bądź też któregoś ze sportów wodnych. Hotel posiada 18-dołkowe, mistrzowskie pole golfowe, spełniające wszelkie wymagania i standardy światowej klasy. Pole jest naprawdę imponujące, trudno po prostu wyobrazić sobie lepsze miejsce do nauki tej gry. Na Praslin znajduje się jedno z dwóch miejsc na archipelagu, uwzględnionych przez Listę Światowego Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. Chodzi o zjawiskową dolinę Mai, gdzie można podziwiać plaże, pojawiające się na czołowych miejscach światowych rankingów -  Anse Lazio, Anse Georgette i Côte d'Or. Stąd już łatwo dopłynąć na małe wysepki otaczające Praslin - Aride, Curieuse, The Sisters, Maryanne, Félicité i Cocos. Rezerwat Przyrody Doliny Mai to pozostałość dawnego lasu palmowego. Rosną tutaj palmy znane z przedziwnego kształtu. Ich liście mogą osiągnąć 6 metrów szerokości i 14 długości.

Mahé, główna wyspa Seszeli oddalona jest od Praslin zaledwie o 20 mil. Godną polecenia jest także destynacja La Digue - sąsiednia w stosunku do Praslin wyspa, gdzie czas zatrzymał się dawno temu. Do dziś za środek transportu służą wozy ciągnięte przez woły. Tu właśnie znajduje się najczęściej fotografowana plaża na świecie  - Anse Source d'Argent.

Ceny wakacji.