• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mahe | Ephelia | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Seszele znane są z wyśmienitych warunków żeglarskich, dlatego Ephélia Resort promuje liczne rekreacje, wliczając w to niemal wszystkie sporty wodne. Rajem dla pływaków będą ciepłe, błękitne wody oceanu, a także cztery baseny przeznaczone dla mieszkańców apartamentów oraz prywatne baseny w każdej z proponowanych willi.

Zwiedzając wyspy pamiętajmy o zakupie oryginalnego rękodzieła, przypraw i tekstyliów. Miejscowa ludność wyrabia także wyśmienite produkty do pielęgnacji ciała. Niespotykane perfumy, kremy i balsamy oraz rozmaite mydła możemy nabyć bezpośrednio od Kreolów, bądź też w jednym z kilku butików, sugerowanych przez Ephélia Resort. Godnym uwagi jest poziom miejscowej sztuki plastycznej. Z tego też powodu w hotelu znajduje się galeria, umożliwiająca kupno obrazów i rzeźb seszelskich artystów, których dzieła zdecydowanie przekraczają kategorie potocznego pojęcia “sztuka ludowa”.

Victoria, stolica wysp seszelskich, znana jest głównie z kopii londyńskiego Big Bena oraz uroczych knajpek. Godnym uwagi jest też zabytkowy budynek sądu, ogród botaniczny, Narodowe Muzeum Historia oraz ekscytujący bazar Sir Selwyn-Clarke, nazwany tak na cześć dawnego brytyjskiego gubernatora wyspy.  

Ceny wakacji.