• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Andaluzja | Barceló Sancti Petri | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

W Barceló Sancti Petri znajduje się pięć basenów (cztery dla dorosłych i brodzik dla dzieci), a przy każdym z nich jacuzzi. O kondycję zadbamy w centrum fitness, kompletnie wyposażonej sali gimnastycznej oraz w wewnętrznym podgrzewanym basenie. Bliskość morza zachęca do sportów wodnych. Amatorzy tenisa i jazdy konnej również znajdą tu okazję do realizacji swych pasji. Położony w pobliżu hotelu amfiteatr to miejsce koncertów i pokazów, które z pewnością umilą nam wolne chwile. Rozrywki i atrakcje przewidziano także dla najmłodszych gości hotelu.

Hotelowe centrum spa & welness zajmuje powierzchnię godną królewskich łaźni – na 3650 m2 znajdziemy m.in.  rzymskie termy, grotę lodową, łaźnie: turecką i fińską, jacuzzi, prysznice z wodą termalną, baseny z hydromasażem oraz gabinety masażu i relaksacji, a także te przygotowane z myślą o zabiegach kosmetycznych. To prawdziwa oaza spokoju i harmonii, w której oddając się kojącym zabiegom bez trudu oderwiemy się od codziennych spraw.

Miłośnicy golfa z pewnością zechcą skorzystać z jednego z pobliskich pól golfowych. Pierwsze z nich, 36-dołkowe Novo Sancti Petri projektu Severiano Ballesteros, usytuowane jest ok. 3 km od hotelu. To doskonałe miejsce zarówno dla wytrawnych graczy, jak i stawiających pierwsze kroki w dyscyplinie. Z kolei pole należące do pobliskiego hotelu Barceló Montecastillo liczy 18 dołków i zostało zaprojektowane przez  Jacka Nicklausa. Na tym długim na  6,456 m polu przez pięć kolejnych lat odbywał się turniej Volvo Masters, zaś przez trzy lata – finał Peugot Tour. Kolejnym pobliskim 18-dołkowym polem jest oddalone zaledwie 1,5 km od hotelu Lomas de Sancti Petri Golf Garden, projektu autorstwa mistrza golfowego Manuela Pineiro. Bogaty wybór pól 18-dołkowych uzupełniają: klub golfowy Villanueva nieopodal miasteczka Puerto Real oraz położony wśród drzew Montenmedio Golf & Country Club, z polem o długości 5930 m.