• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gozo | II Vigneto Court | Wille

You need to upgrade your Flash Player

Wnętrze każdego z domów składa się z dwóch kondygnacji i oferuje prawdziwy szyk. W środku znajdziemy przestrzeń, która łączy na otwartym planie kuchnię, jadalnię i wygodny salon. Drzwi typu francuskiego prowadzą na taras, wyposażony w sprzęt do grilla. Wszystkie sypialnie posiadają przylegające łazienki. W oddzielnej, dużej łazience znajdziemy wannę z hydromasażami. Świetnie wyposażona kuchnia i ogród zielny inspirują do samodzielnego przygotowywania posiłków, jednocześnie nie sposób oprzeć się specjałom serwowanym w pobliskich restauracjach.

Do wyboru Girgentina, Gellewza, Iznolia, Serkuzan oraz Vermentino, utrzymane w typowym, śródziemnomorskim stylu architektonicznym. Do tej grupy domów dołączyły także Ta’Peppa i Ta’Filomena, które przeszły niedawno gruntowną renowację.

Girgentina to dom dla ośmiu osób. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie. Drugie piętro mieści kolejną sypialnię z oddzielnymi łóżkami. Obok słoneczna weranda. Jest i kamienny piec.

Gellewza pomieści sześciu osób. Są tu trzy sypialnie - dwie podwójne i jedna z oddzielnymi łóżkami W największej sypialni znajduje się sofa oraz dodatkowy telewizor.

Inzolia posiada trzy podwójne sypialnie - jedna z nich jest na parterze, druga na pierwszym piętrze, a trzecia na ostatniej kondygnacji, gdzie sąsiaduje z prywatnym tarasem i kolejnym pokojem. To pomieszczenie z kolei może służyć jako dodatkowa sypialnia dla dwóch osób. Na parterze znajduje się kamienny piec, który ogrzeje dom w chłodniejsze dni.

Wewnątrz willi Serkuzan znajdziemy dwe podwójne sypialnie i pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami. Sypialnia na drugim piętrze sąsiaduje z tarasem, natomiast do głównej sypialni wstawiono dodatkowy telewizor. Willa może poszczycić się intrygującymi drewnianymi elementami wykończenia. Umeblowanie wykonane zostało z materiałów najwyższej jakości i zaspokoi najbardziej wyrafinowane gusta. Dom ten posiada wspaniałe spiralne schody z metalową poręczą. Willę Serkuzan polecamy bardzo wymagającym osobom.

Ta’Peppa to dom wyjątkowy, jego historia liczy aż 300 lat. Niedawno zakończona renowacja wyniosła posiadłość na najwyższy standard, który subtelnie łączy luksusowe udogodnienia z charakterystycznymi dla lokalnej tradycji rozwiązaniami architektonicznymi. W środku znajdziemy jedną podwójną sypialnię i cztery pojedyncze łóżka. W rezerwie pozostają jeszcze dwie rozkładane sofy.

Ta’Filomena polecana jest rodzinom lub grupom przyjaciół, ponieważ urządzona jest w sposób, który stwarza miejsce dla relaksu, zarówno podczas dłuższego pobytu, jak i w trakcie trwania kilkudniowej towarzyskiej fety. Wnętrze pomieści od ośmiu do dwunastu osób. Niewątpliwym smaczkiem wystroju jest drewniany piec w salonie.

Vermentino to piękny dom typu “bliźniak”, z oszałamiającym widokiem na zatokę Ramla. Na zewnętrznym tarasie zachwyca ekskluzywne jacuzzi dla ośmiu osób. Wnętrze składa się z dwóch podwójnych sypialni. Jest tu także pokój z oddzielnymi łóżkami, pomyślany dla dwóch osób.

 Dodatkowe udogodnienia uwzględniają pralkę, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, telefon i wi-fi, jak również sejf na kosztowności. Na specjalne życzenie możemy skorzystać z usług masażystylubpokojówki, a także zamówić samochód z szoferem, który zawiezie nas  w dowolne miejsce na Malcie i Gozo.  W miarę potrzeb można także zamówić dodatkowe wyposażenie patio. Na gości czeka zestaw powitalny złożony z miejscowych specjałów, jak również pakiet drewna na opał.

 Przystanek autobusowy i okoliczny supermarket z lokalnymi specjałami znajdują się za przysłowiowym rogiem. Jeśli jednak chcemy udać się na plażę Ramla, przygotujmy się na 20-minutową przechadzkę. Z kolei centrum handlowe oddalone jest zaledwie o kwadrans - naszą uwagę z pewnością przykują tu rozliczne atrakcje kulinarne serwowane przez miejscowe lokale, a także puby i bary.