• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona główna Europa Gozo Kempinski San Lawrenz

Gozo | Kempinski San Lawrenz

You need to upgrade your Flash Player

Easy Times wyjątkowo rzadko umieszcza w swojej ofercie hotele wielkich sieci. Tym razem jednak nie mieliśmy wątpliwości, że Kempinski San Lawrenz idealnie odpowiada naszej filozofii,  hotel zapewnia bowiem to, co stanowi podstawę wartości Easy Times: poczucie intymności w wyrafinowanych, lecz przyjaznych wnętrzach. Ten luksusowy hotel, położony zaledwie kilka minut od przystani i centrum wyspy, w okolicy przesyconej odurzającą wonią lawendy i rozmarynu, otoczony jest imponującą powierzchnią ponad 30 000 metrów kwadratowych. Hotel posiada eko-certyfikat, zaświadczający o dbałości o naturalne zasoby Gozo.

Architektura hotelu doskonale wkomponowuje się w krajobraz starej wyspy. To nie tylko idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek czy firmowe wyjazdy integracyjne, ale także niezwykle malownicza sceneria dla wszelkich romantycznych okazji, włączając w to magiczny ślub marzeń w małej kapliczce i weselne przyjęcie jak z bajki. Hotel oferuje także rozliczne, niezwykle atrakcyjne pakiety tematyczne. Możemy wybrać się tutaj, by świętować swój miesiąc miodowy, ale także Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Do hotelu Kempinski możemy przybyć wodnopłatowcem lub motorówką, bądź też rozpocząć wakacje od… powitalnego przyjęcia na prywatnym jachcie!