• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gozo | Kempinski San Lawrenz | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Dla tych, którzy nie mogą się rozstać z pracą lub chcą zorganizować ważną uroczystość rodzinną, hotel Kempinski przygotował odpowiednią strefę konferencyjną. Dostosowano ją do wszelkiego typu bankietów i spotkań, dlatego z łatwością zorganizujemy tutaj pokaz mody, recital fortepianowy, a także wspaniałe wesele! Il-Kappella oferuje średniowieczną salę oraz spektakularne pomieszczenie konferencyjne dla nawet 300 osób. Z kolei teatralna przestrzeń Id-Dwejra przystosowana została raczej do małych i średnich spotkań - wraz z małymi salami L-Ghorfa i L-Gharix tworzy jedną, wielką powierzchnię.

Na terenie hotelu znajduje się sklep z pamiątkami i butik, który posiada wszystko, co potrzeba, aby w pełni cieszyć się urlopem. Można zaopatrzyć się tu również w zagraniczną prasę. Do dyspozycji gości jest także salon fryzjerski, pralnia oraz serwis autobusowy.

Miłośnicy spa z pewnością poczują się usatysfakcjonowali - hotel Kempinski oferuje zabiegi równoważące poziom energii zarówno ciała, jak i umysłu. Filozofia miejscowego The Quintessence Spa opiera się na wyrównaniu mocy 5 żywiołów, zachęca do zwolnienia tempa, wzmaga naturalną umiejętność uważnej obserwacji świata.

Oprócz klasycznego zestawu, spa proponuje także pielęgnacyjne rytuały, inspirowane narodzinami Ziemi, a także przywracający harmonię kontakt z tradycją Ayurwedy.

Hotel Kempinski z entuzjazmem podejmuje zwolenników wysiłku fizycznego. Dostępna jest w pełni wyposażona siłownia, korty do tenisa i squasha. W hotelu odbywają się regularnie lekcje jogi - jako uzupełnienie ajurwedyjskiej terapii. Do wyboru są też zajęcia pilates i aqua-aerobik. Prawdziwą dumą hotelu jest strefa basenowa, gdzie goście mogą oddawać się wodnym rozrywkom w cieniu palm, w basenie przeznaczonym dla rodzin z dziećmi lub  - w razie niepogody - w części krytej. Znajdziemy tu również brodziki dla najmłodszych.

Na Gozo popularność zyskała sobie eko-turystyka. W okolicy można zdobyć unikalną wiedzę na temat hodowli kóz, przygotowywania serów, zbiorów truskawek i winogron.

Ciekawostką są lekcje plastyki i fotografii, inspirowane wyjątkowo malowniczymi walorami krajobrazu wyspy.

Istnieje możliwość zamówienia wycieczki z przewodnikiem po zabytkach Gozo i Malty. Wyspa szczyci się wspaniałymi, neolitycznymi świątyniami, zbudowanymi jeszcze przed Piramidami i Stonehenge. Ciekawa przyroda zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych i joggingu, a także wypraw jeepem, jachtem lub zaprzęgiem konnym. Bardziej wysportowanym polecana jest wspinaczka i strome klify.

Gozo to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla nurków, dramaturgia podwodnej scenerii nie od dziś przyciąga zapaleńców wodnych przygód. Dobre wiadomości dla surferów - odbywają się tutaj corocznie zawody w tej właśnie dyscyplinie.