• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Lago di Garda | Lido Palace | Pokoje i apartamenty

You need to upgrade your Flash Player

Gdy po wielu miesiącach prac restauratorskich usunięto rusztowania, oczom wszystkich ukazała się prosta, a jednocześnie wyjątkowo elegancka fasada palazzo. Subtelne tony oryginalnego budynku wyłoniły się ponownie, zachwycając grą światła i ukazując solidność bryły. To właśnie naturalne światło stanowi główną zaletę wszystkich tutejszych pokoi: refleksy jeziora, zieleń listowia i błysk metalu splatają się w nim tworząc wyjątkową, spokojną atmosferę miejsca. Dopełniają jej kojące kolory oraz czyste i eleganckie linie pokoi. Rozmaite odcienie drewna kontrastujące z szarością żywicy dominują w wystroju hotelu. Łazienki posiadają ogrzewanie podłogowe,  sprzęty z corianu, lustra odporne na zaparowanie i wiele innych udogodnień zapewniających uczucie komfortu.

Do dyspozycji gości pozostają pokoje Double, Deluxe oraz posiadający część dzienną Junior Suite, liczące odpowiednio: 35 m2, 45 m2 i 55 m2.Wszystkie posiadają łoże typu king size, biurko, telewizor LCD, klasyczną garderobę z drewna wenge oraz głęboką wannę z corianu. Pokoje Deluxe oraz Junior Suite dodatkowo wyposażono w prysznic z corianowym brodzikiem. Na życzenie możliwe jest także wypożyczenie odtwarzacza CD lub DVD.

Na najwyższym piętrze pałacu mieszczą się apartamenty typu Executive. To jasna, imponująca przestrzeń, zdająca się sięgać nieba i oferująca panoramiczny widok na otaczające piękno dzięki całkowitemu przeszkleniu murów. Executive juniore suite (60 m2), Baldo suite (120 m2) i  Apponale suite (120 m2) posiadają balkon, łoże typu king size, biurko, telewizor LCD, głęboką wannę z widokiem na jezioro i osobny prysznic, a także odtwarzacz CD lub DVD na życzenie. Pierwszy z nich posiada wydzieloną przestrzeń dzienną i jedną garderobę, zaś dwa pozostałe – osobną sypialnię i salon (po 60 m2 każde z pomieszczeń) oraz dwie garderoby.