• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Lago di Garda | Lido Palace | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Unikalne propozycje tutejszego spa to połączenie naturopatii i zabiegów odzwierciedlających zarówno tradycje europejskie, jak i wschodnie. Możemy tu zakosztować dobrodziejstw specjałów prestiżowej marki Kanebo Sensai lub CXI White Grape - własnej linii spa, opartej o naturalne kosmetyki.

Skorzystajmy także z bogatej oferty kąpieli i łaźni parowych, groty solnej, zewnętrznego basenu zatopionego w zieleni i oferującego hydromasaże czy wreszcie z centrum fitness, które wyposażono w sprzęt cardio oraz ten dedykowany metodzie calisthenics.

Na granicy Trentino, Wenecji i Lombardii, północny kraniec jeziora ukazuje naszym oczom sugestywne skały lombardzkiego wybrzeża i niezwykłe laguny Wenecji. W tym zachwycającym miejscu, natura oferuje zapierające dech w piersiach widoki i niezliczone okazje do wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. W samym hotelu funkcjonują cztery oświetlane korty tenisowe, na których możemy rozgrywać mecze także po zmierzchu. Pobliskie wody zarezerwowane są wyłącznie dla łodzi niemotorowych i amatorów windsurfingu. Dzięki temu miejsce to zapewnia warunki do cieszenia się wiatrem i niezwykłymi widokami przez cały rok. Tutejsze przeważające wiatry nazwane Peler i Ora towarzyszą uczestnikom międzynarodowych regat rozgrywanych zaledwie kilka metrów od Lido Palce. Wynajem łodzi na własną rękę lub udział w zorganizowanym rejsie, wyprawa kajakami, canyoning, wycieczka rowerowa, spacer ścieżką widokową Ponale czy podziwianie kamiennych formacji zwanych Marocche to tylko kilka z licznych możliwości spędzenia czasu, które oferuje bliższe i dalsze otoczenie hotelu.

Okolica obfituje również w ciekawe miejsca historyczne oraz zabytki. Warto wybrać się do pobliskiego, malowniczo położonego zamku Arco, a także odwiedzić Rovereto – miasteczko, którym zachwycił się sam Dante Alighieri, upamiętniając je później w swej „Boskiej komedii”. Kolejne obowiązkowe punkty na naszej mapie to historyczne miasteczko Trento, Vittoriale - niezwykły dom poety Gabriele D’Annunzio upamiętniający jego bohaterskie życie oraz oddalona o 45 min od hotelu Verona z jej wspaniałym amfiteatrem i niezliczonymi zabytkami sztuki świeckiej i sakralnej. O godzinę drogi od hotelu, na krańcu półwyspu Sirmione znajdziemy Grotte Catullo – malownicze dwuhektarowe pozostałości rzymskiej willi poety, której spory obszar zajmować miały okazałe łaźnie.


Dzięki atrakcyjnej lokalizacji hotel staje się doskonałym miejscem na wszelkiego rodzaju konferencje, spotkania biznesowe czy szkolenia. Trzy usytuowane w głównym budynku sale (Albola, Adige oraz Sarca) oświetlone są naturalnym światłem i mogą być łatwo zaadaptowane do różnych celów. Wszystkie posiadają darmowe wi-fi oraz spełniają standardy nowoczesnej technologii.

Albola to najmniejsza z sal o powierzchni 28 m2 z widokiem na park z dwóch stron. Idealna na zajęcia warsztatowe lub spotkania dla 8-10 osób, wyposażona w video projektor, ekran i tablice magnetyczną. Adige mierzy 65 m2 i może pomieścić do 60 osób w układzie teatralnym. Znajduje się tu mównica z mikrofonami, video projektor i ruchomy ekran. Wyposażona w wielki owalny stół, video projektor, ekran i tablice magnetyczną Sarca liczy sobie 47 m2 i zdolna jest pomieścić do 14 osób