• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona główna Europa Langwedocja i Prowansja Les Jardins de Saint Benoît

Les Jardins de Saint Benoît

You need to upgrade your Flash Player

Les Jardins de Saint Benoît to miejsce, w którym czas płynie leniwie, łaskawie pozwalając przybyszom w pełni zakosztować uroków wiejskiego życia na południu Francji.  Zatopione w naturalnym pięknie regionu Corbières, zainspirowane tradycyjną architekturą Langwedocji, niewielkie prywatne domy z basenami zapraszają spragnionych kontaktu z naturą i żywą tradycją starej francuskiej krainy.

Słoneczne skwery, kręte uliczki, zacienione fontanny i przywrócone do życia oryginalne warzywne ogrody, sięgające swymi początkami średniowiecza, czynią z Jardins de Saint-Benoît urokliwą południową wioskę oferującą wszelkie udogodnienia dosłownie na wyciągnięcie ręki. Sam teren hotelu to naturalne przedłużenie Saint Laurent de la Cabrerisse – autentycznej langwedockiej wioski położonej w sercu dziewiczego krajobrazu. Malowniczy most nad rzeką, ścieżka wijąca się pośród winnic… nic nie odgradza hotelu Jardins de Saint-Benoît od jego naturalnego otoczenia.

Miejsce, które obejmie nas szerokimi ramionami. Miejsce wyjątkowe, w którym odkryjemy całe piękno południowo-francuskiej art de vivre:  długich sjest, śródziemnomorskich uczt przy grillu, aperitifów z kieliszkiem roséi wybornymi przekąskami. Zasłuchajmy się w opowieści mieszkańców wioski przy partyjce pétanque lub przy aromatycznej lemoniadzie w cieniu drzewa oliwnego…