• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Langwedocja i Prowansja | Le Couvent d’Herepian | Pokoje i apartamenty

You need to upgrade your Flash Player

Deluxe Côté Village to komfortowe apartamenty z widokiem na stare kamienne domy wioski. Posiadają oddzielną podwójną sypialnię. Z kolei zorientowane na południe apartamenty Deluxe Côté Jardin posiadają widok na ogród i osobną sypialnię z łożem typu king size. Do wyboru są jeszcze apartamenty Deluxe z tarasem i sypialnią z dwoma oddzielnymi łóżkami lub łożem king size. Dla gości Le Couvent d’Hérépian przygotowano także pokoje:   Côté Village z widokiem na malowniczą wioskę Hérépian oraz Côté Jardin z zachwycającym górskim krajobrazem za oknem.

Prosty, pełen wdzięku i oszczędny design apartamentów to prawdziwy hołd dla starej duszy budynku. Elementy dekoracyjne zostały wybrane ze szczególną dbałością o to, by tworzyły prawdziwy śródziemnomorski klimat. Meble są eleganckie, a zarazem wygodne i funkcjonalne. Na ponad dwunastu stronach Białej Księgi poświęconej wystrojowi tutejszych wnętrz znajdziemy cały urok hotelu – bielone ściany, stary kamień, kandelabry, rzymskie wazy, starą oliwną lampę… każdy szczegół wystroju odgrywa tu istotną rolę, ponieważ  w zakresie wystroju niczego nie pozostawiono przypadkowi.

Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają w pełni wyposażoną kuchnię, internet,Wi-Fi, telewizor z odtwarzaczem DVD (wypożyczalnia filmów znajduje się w recepcji), iPod ze stacją dokującą i sejf.