• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sardynia | Forte Village

You need to upgrade your Flash Player

Forte Village znajduje się zaledwie 40 minut od międzynarodowego lotniska Cagliari, ale co  najmniej milion mil od rutyny życia codziennego. Słowem, które zdaje się najlepiej określać tę ekskluzywną wioskę hotelową jest „różnorodność”. Ponad 21 znakomitych restauracji oraz niezliczone propozycje atrakcji dla każdej grupy wiekowej, czynią z Forte Village miejsce, do którego się wraca. Z pewnością wpływ ma na to także fakt, że słońce świeci tu przez 300 dni w roku, dzięki czemu z łatwością można przewidzieć pogodę… Jeśli dodamy do tego biały piasek, laguny, turkusowe Morze Śródziemne i malownicze klify, otrzymamy idealną scenerię dla luksusowego wypoczynku.

 

Forte Village od ponad 13 lat cieszy się opinią jednego z najlepszych ośrodków hotelowych na świecie, będąc częstym wyborem nowożeńców, a także rodzin z dziećmi i entuzjastów sportowych rozrywek oraz usług spa. Można tu z powodzeniem zaplanować Wielkanoc lub uroczyste powitanie wiosny.

Hotel oferuje bogaty wybór możliwości zakwaterowania – od rodzinnych domków położonych w piniowym lesie w sąsiedztwie plaży, przez śródziemnomorski klasyczny hotel skryty w cieniu oleandrów, aż po luksusowe pokoje w jednym z najbardziej ukrytych zakątków Forte Village, zaledwie kilka metrów od morskiego brzegu.

W 2010 roku hotelowa wioska Forte Village otrzymała tytuł ‘The World’s Leading Green Resort’ w konkursie The World Travel Awards. Jest to nagroda przyznawana za wyjątkową świadomość w temacie ochrony środowiska. Na terenie Forte Village można używać wyłącznie pojazdów z elektrycznym napędem lub rowerów, dzięki czemu powietrze pozostaje krystalicznie czyste i świeże. Osada słynie też z gorliwego recyclingu, w tym recyclingu wody oraz z hodowli organicznych warzyw oraz owoców.

 

Forte Village opisywany jest często w prasie turystycznej, określany jako jedno z najbardziej stylowych miejsc na świecie.

 

Klikając tutaj mozecie obejrzeć film pokazujący, jak piekne jest to miejsce (68MB).