• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Strona główna Europa Sardynia Le Dune Pokoje i apartamenty

Sardynia | Le Dune | Pokoje i apartamenty

You need to upgrade your Flash Player

Wszystkie hotelowe pokoje posiadają łazienki z prysznicem i suszarką do włosów oraz mini bar, sejf, telefon i centralną klimatyzację. Czego w nich nie zainstalowano? Telewizji. To nie niedopatrzenie, lecz świadomy wybór , który – mamy nadzieję – zachęci naszych gości do zasmakowania prawdziwego relaksu z dala od zgiełku świata.

Pokoje typu Standard, ulokowane w dawnym budynku stajni posiadają osobne łóżka, które można połączyć w jedno podwójne łoże. Umeblowane i wykończone w jasnych barwach, reprezentują tradycyjny styl wyspiarski . Pokoje na parterze posiadają widok na piazzettę z morzem w oddali lub na wewnętrzne patio, zaś te usytuowane na pierwszym piętrze oferują widoki wprost na morze i wydmy.

Usytuowane w głównym budynku pokoje typu Superior są większe aniżeli pokoje typu Standard i posiadają dodatkowo kanapę oraz dwa fotele, tworzące komfortową przestrzeń dzienną. Umeblowano je rattanowymi sprzętami  w tradycyjnych, sardyńskich kolorach.  Na życzenie pokoje te mogą zostać zaadaptowane dla trzech, a nawet czterech osób. Pokoje położone na parterze posiadają widok na patio z ogrodem i werandą, zaś te usytuowane na piętrze wychodzą na morze i wydmy: od strony Trzcinowego Dachu pokoje posiadają ogromne francuskie okna, zaś od strony Fontanny - wspólny balkon i niewielkie, prywatne werandy.

Jedyny w Le Dune apartament znajduje się w trzecim, położonym najbliżej morza budynku. Posiada on odrębne wejście i składa się z podwójnej sypialni, przestronnego salonu z kominkiem (!), łazienki z prysznicem z jacuzzi oraz garderoby. Okna wypełniające trzy ściany apartamentu  zapewniają imponujący widok na morze i wydmy, zaś oryginalne antyki, którymi umeblowano pomieszczenia przywołują na myśl dawną Sardynię. W przeciwieństwie do pokoi hotelowych, apartament posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację i telewizor wraz z odtwarzaczem DVD.