• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sycylia | Verdura Golf & Spa | Restauracje

You need to upgrade your Flash Player

W Verdura Golf & Spa czekają nas doznania kulinarne tak unikalne, jak sama wyspa. Dzięki czterem restauracjom i pięciu barom oraz opcji prywatnego menu zawsze znajdziemy idealne miejsce na wyśmienity posiłek. Tradycje sycylijskiej kuchni, zdominowanej przez aromatyczne zioła, szafran, oliwki i cytrynę oraz obfitującej w miód i migdały, celebrowane są także w Verdura – od rodzinnego grilla z owocami morza w nadmorskiej restauracji Amare do romantycznej, położonej na szczycie klifu restauracji Liolá, z której przed zmrokiem podziwiać będziemy słońce znikające za oceanem.

Restauracja La Zagara proponuje menu à la carte złożone z autentycznych specjałów Sycylii, w pozostałych zaś możemy zakosztować świeżej pizzy, zdrowych przekąsek i ulubionych dań kuchni międzynarodowej. Hotelowe piwnice pełne są wspaniałych win - włoskich i nie tylko. Dla amatorów słodyczy podwoje otwiera La Gelateria, królestwo lodów i orzeźwiających sorbetów. Z myślą o najmłodszych w każdej z restauracji stworzono osobne dziecięce menu, które może być podane do stołu lub do pokoju. Co więcej, serwująca śniadania w formie bufetu restauracja Buon Giorno, wieczorem obsługuje wyłącznie najmłodszych gości.

Relaks przy drinku? Koniecznie w jednym z barów, położonych w różnych punktach ośrodka i zapewniających atmosferę stosowną do pory dnia i… nocy. Herbata i ciastka? W La Granitaz tarasem wychodzącym na basen i ogrody. Drink lub dwa? Na wygodnym  szezlongu w Pool Bar. Witaminowy koktajl na wzmocnienie?  Oczywiście w Spa Bar. Przekąska lub drink przy muzyce na żywo? Torre Bar zaprasza.

Jeśli zapragniemy niezwykłej kolacji w wyjątkowej scenerii, skomponujmy własne menu i wybierzmy miejsce, w którym chcemy celebrować naszą ucztę, a obsługa hotelu zajmie się przygotowaniem stołu w naszym wymarzonym miejscu. Biały obrus, świece, aromatyczne dania i znakomite wina, a to wszystko pod rozgwieżdżonym sycylijskim niebem…