• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Castelfalfi | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

W samym Castelfalfi goście mają do dyspozycji concierge, który obejmuje m.in. codzienny serwis sprzątający, gotowanie w domu, osobistego kierowcę, organizację imprez czy wycieczek.

Tutejsze atrakcje obejmują szlaki do wędrówek pieszych i wypadów rowerowych, kompleks czterech basenów (dla gości willi wstęp do kompleksu jest bezpłatny), niewielką siłownię i dwie sauny. Jesienią goście mogą uczestniczyć w tradycyjnym polowaniu na trufle czy na… dziki. Bliskość malowniczych toskańskich miasteczek, takich jak San Gimignano czy Volterra, a także legendarnych: Sieny, Pizy, Lukki i Florencji sprawi, że pobyt w Toskanii stanie się prawdziwą, wakacyjną przygodą.

A jeśli grasz w golfa, w Castelfalfi będziesz w niebie. Ponad 6600 metrów fairway’ów i green’ów z 27 dołkami oraz kilka najbardziej zachwycających widoków spośród tych, które oferują wszystkie pola golfowe świata – oto, co czeka na amatorów tego szlachetnego sportu w Castelfalfi. Dla gości willi wstęp na pole jest bezpłatny.

Sama Toskania to idealne miejsce na golfa, a to z uwagi na łagodny klimat, który pozwala na grę w zasadzie przez cały rok. W regionie znajduje się 20 pól golfowych – od tych blisko wybrzeża, aż po te skryte wśród winnic i zielonych zboczy. To w Castelfalfli uważa się za jedno z najpiękniejszych w Toskanii, a dzięki 27 dołkom każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno wytrawny gracz, jak i zupełny nowicjusz. Znajduje się tu także driving range, bunkier treningowy i pitching green.

Dziewiąty dołek zaprojektowano na spektakularnym zboczu, z górami wokół i jeziorem poniżej. Doprawdy trudno o koncentrację, gdy wokół rozciąga się dramatyczna panorama okolicy! Tu także zaprojektowano luksusowy club house, w którym przysiądziemy na zasłużony odpoczynek przy kominku, zrobimy zakupy czy weźmiemy prysznic.