• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szwajcaria -THE OMNIA | Apartamenty

You need to upgrade your Flash Player


Trudno wyobrazić sobie bardziej zróżnicowane pokoje i apartamenty od tych, które oferuje THE OMNIA. Różnią się one między sobą zarówno rozkładem, jak i wielkością. I tak odnajdujemy tu pokój Queen Size (24 m2) pokoje Double Deluxe (45 m2), Suites (70 m2), Tower Suites (90 m2) i oczywiście apartament THE OMNIA (110 m2). Wszystkie z nich posiadają prywatny balkon, minibar, bezpłatny dostęp do Internetu, telewizor, odtwarzacz muzyki, sejf i telefon. W niektórych dodatkowo kominek, łazienka z wykuszowymi oknami, Jacuzzi czy sauna. Odtwarzacze DVD, filmy i muzyka są dostępne na życzenie.

Pokój Queen Size posiada balkon z widokiem na skały (strona zachodnia), łóżko queen size, łazienkę z prysznicem. Pokój Double posiada widok na Zermatt lub na skały, łoże king size, łazienkę z wanną. Double Deluxe – balkon z wielkim na Zermatt lub Matterhorn, łoże king size, szezlong, łazienka z wanną.

Corner Suite, Village Suite, Matterhorn Suite – te apartamenty mają po dwa pokoje; balkon z widokiem na Zermatt, pokój dzienny z sofą, w sypialni łoże king size i szezlong, łazienka z wanną i osobna łazienka z prysznicem. W Village i Matterhon dodatkowo garderoba.

Omnia Tower Suite – dwa pokoje, wieżyczka/baszta i balkon z widokiem na Matterhorn, pokój dzienny z sofą, kominkiem i teleskopem. W sypialni łoże king size i szezlong, łazienka z wanną i osobna łazienka z prysznicem, garderoba.

Omnia Roof Suite – perła w koronie hotelu. Apartament na ostatnim piętrze, balkon z widokiem na Matterhorn, panoramiczne widoki na Matterhorn i Zermatt. Pokój dzienny z sofą, kominkiem, piecem opalanym drewnem i z teleskopem. W sypialni łoże king size i szezlong, łazienka z drewnianą wanną i osobna łazienka z prysznicem. Sauna z pokojem relaksacyjnym i garderoba.