• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Szwajcaria -THE OMNIA | Propozycje

You need to upgrade your Flash Player

Dla gości hotelu dostępna jest strefa wellness z zewnętrznym i krytym basenem, sauną fińską, turecką łaźnią, caldarium, kwiatową łaźnią parową, strefą relaksu i wspaniałym, zewnętrznym basenem do kąpieli wirowych i masaży wodnych, z którego rozciągają się widoki na Zermatt i Matterhorn. Dla aktywnych – strefa fitness z najwyższej klasy sprzętem. Bogata oferta masaży (zimne i gorące kamienie, Lomi Lomi, klasyczny, tajski, ziołowymi stemplami, akupresura), zajęcia jogi i pilates uzupełnią wachlarz propozycji dla spragnionych relaksu.

Bez względu na porę roku, alpejski kurort, jakim jest Zermatt, oferuje niezliczone możliwości dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku.

Zimą na narciarzy czeka 300 kilmetrów tras z ponad 70 wyciągami. Zermatt to jeden z wiodących ośrodków narciarskich, w którym zawsze mamy gwarancję śniegu. Unikalny charakter tego miejsca podkreśla możliwość przejazdu na nartach przez włoską granicę i podziwianie panoramy aż 38 szczytów o wysokości powyżej 4 000 m n.p.m.!

W porze letniej zjeżdżają tu amatorzy górskich wędrówek i wspinaczek oraz… golfiści, którzy mogą zakosztować gry u stóp samego Matterhornu.