• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Oferty specjalne

Strona główna Oferty specjalne Jesienny wypad do SPA

Jesienny wypad do SPA

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/928633Clipboard01.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/279846Clipboard02.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/209256Clipboard03.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/527379Clipboard04.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/724417Clipboard05.jpglink
Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic Szlakiem europejskich winnic

Gotowi na odnowę ciała i ducha po słonecznych i pełnych szaleństw wakacjach? Oto nasza propozycja.

Piękny, dopieszczony w każdym calu hotel, urządzony w XIX wiecznym palazzo nad brzegiem jeziora Garda. Przez okna pełnego światła apartamentu wciska się bujna zieleń roślinności i srebrzyste refleksy igrające na pomarszczonej tafli wody. Szef hotelowej restauracji, rzymianin z pochodzenia, serwuje wykwintne dania i rozpieszczające podniebienie desery. Wrażenie robi sala relaksu połączona z czytelnią i barem. Ale prawdziwe skarby Lido Palace drzemią w tutejszym SPA.

Warto przyjrzeć się zwłaszcza szerokiej gamie masaży, od relaksacyjnych po energetyzujące oraz specjalistycznym zabiegom i poradom – zarówno zdrowotnym jak i kosmetycznym oraz psychologicznym. Na szczególną uwagę zasługują wyjątkowo egzotyczne zabiegi – reiki oraz terapia dr Bacha, która wykorzystuje delikatne wibracje 38 kwiatów odkrytych i zbadanych przez twórcę metody. Ponadto SPA proponuje tzw. „ścieżki tematyczne” odzwierciedlające trasy kolei z czasów powstania hotelu czyli z końca XIX wieku, gdy Riva del Garda należała do Austro-Węgier. Można wybrać się w „podróż” m.in. do Wiednia (zachęcamy osoby z przesuszoną skórą) oraz Budapesztu (odnowa i odmładzanie). Każda „podróż” to mieszanka zabiegów wykorzystujących dobrodziejstwa masażu, pary, aromaterapii, wyciągów z mleka, orientalnych owoców i kwiatów.

Dla wielbicieli łaźni SPA przygotowało bogatą ofertę temperatur, zapachów, muzyki i gry świateł. Zabiegi pielęgnacyjne wykorzystują preparaty światowej marki Kanebo oraz własną linię naturalnych produktów opartych o wyciąg z pestek winogron.

Przygotuj się na relaks, jakiego do tej pory nie zaznało Twoje ciało – w sierpniu i wrześniu w specjalnej ofercie siedem dni w cenie sześciu.

Promocyjna cena za tydzień dla dwóch osób ze śniadaniami € 2268. Dziecko do 6 lat gratis!

 

Cena zawiera:

  • siedem noclegów ze śniadaniami dla dwóch osób i dziecka do lat 6,
  • podatki i opłaty serwisowe,
  • ubezpieczenie turystyczne KLiA, NNW, OC i bagażu podróżnego.

 

Cena nie zawiera:

  • przelotu i transferów lotniskowych.

 

Promocja ważna dla pobytów kończących się 30 września 2013 r.

 

 

Więcej o hotelu      Rezerwacja