• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Oferty specjalne

Strona główna Oferty specjalne Mauritius golfem stoi

Mauritius golfem stoi

https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/2004081.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/2274632.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3923403.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3450404.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/3284345.jpglink
https://www.easytimes.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/2186466.jpglink
Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie? Golf na atlantyckim klifie?

Błękitny Mauritius słynie z pięknych pól golfowych, jednak dopiero te, którymi dysponuje hotel Belle Mare Plage to prawdziwa legenda. Tak też zresztą nazywa się jedno z nich.

Legend, pole zaprojektowane przez południowoafrykańskiego czempiona, Hugh Baiocchi, jest ukoronowaniem wszystkich wyobrażeń na temat tego, co może dać graczom pole golfowe. Każdy z dołków posiada odmienną charakterystykę. Znakomite fairwaye umiejscowione są w sercu lasu, jednak prowadzą do kulminacji na całkiem nowych greenach, stworzonych zgodnie ze specyfikacjami USPGA. Tiff Dwarf zapewnia najlepszą z możliwych powierzchni. Poczyniono także starania, aby jak najlepiej wyeksponować naturalne piękno ustronia odwiedzanego przez jelenie…

Drugie z pól, Links, wybudowane zostało w 2002 według projektu Rodneya Wrighta oraz Petera Allisa, na fali popularności pola Legend. Położone za klubem golfowym skierowanym w stronę zachodu słońca pole posiada strefę treningową. 

Oba pola, określane jako jedne z najwspanialszych miejsc do gry w golfa na Południowej Półkuli, gościły wiele międzynarodowych turniejów, w tym światowej sławy MCB Tour Championship, który odbywa się tu od 2009 roku.

Sam kompleks Belle Mare Plage położony jest w malowniczym zakątku na wschodzie wyspy, w rozległym tropikalnym ogrodzie i rozciąga się wzdłuż wspaniałej plaży z białym, miękkim piaskiem. Nad koncepcją hotelu pracował zespół najlepszych światowych specjalistów. Dzięki ich pracy w całym obiekcie doświadczać będziemy dobrodziejstw przestrzeni, zapewniającej stały kontakt z naturą – i w designerskich wnętrzach, i w oszałamiających plenerach, bo w końcu nie samym golfem żyje świat.  Tutejsza laguna, otoczona ochronną powierzchnią rafy koralowej, stwarza wprost idealną przestrzeń do uprawy wszelkich sportów wodnych, sprawiając, że w swoim żywiole czują się tu wszyscy pływacy i entuzjaści nurkowania. Perspektywa relaksu w firmowanym przez Shiseido hotelowym spa z pewnością zachęci żeńską część golfowego towarzystwa do spotkania z Mauritiusem.

W okresie 7 stycznia-28 kwietnia proponujemy golfistom pobyt w Belle Mare Plage w promocyjnej cenie - € 194 za osobę za dobę w pokoju Prestige w systemie half board. Dodatkowo przy rezerwacji z co najmniej 60-dniowym wyprzedzeniem dodajemy 15% rabatu!

 

Cena obejmuje:

 • nocleg dla jednej osoby w pokoju Prestige,
 • śniadania i obiadokolacje,
 • green fee,
 • wszelkie ubezpieczenia, podatki i opłaty serwisowe.

Cena nie obejmuje:

 • przelotu i transferów lotniskowych.

Opłaty golfowe:

 • green fee  - w cenie pobytu,
 • club car - € 34,
 • wypożyczenie kijów- € 39,
 • caddie I stopnia (na 18 dołków) - € 11, caddie II stopnia - € 7,5.

Oferta ważna w okresie 7 stycznia - 28 kwietnia 2014 r.

Przy rezerwacji z co najmniej 60-dniowym wyprzedzeniem dodatkowa zniżka w wysokości 15%.

 

 

Więcej o hotelu      Rezerwacja      Rezerwacja